ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Шукаю засіб для обличчя A38ef70d209bШукаю засіб для обличчя 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Шукаю засіб для обличчя A38ef70d209bШукаю засіб для обличчя 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Шукаю засіб для обличчя

2 користувачів

Перейти донизу

Шукаю засіб для обличчя Empty Шукаю засіб для обличчя

Повідомлення автор Xristina Нд Черв 23, 2024 2:45 am

Як вибрати ексфоліатор, що підходить для конкретного типу шкіри (жирної, сухої, комбінованої)? Які бренди даного продукта перевірені і дійсно працюючі?

Xristina
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Шукаю засіб для обличчя Empty Re: Шукаю засіб для обличчя

Повідомлення автор Bear25 Нд Черв 23, 2024 7:09 pm

Я завжди піклуюся про свою шкіру обличчя, адже вона - моя візитна картка. Вже давно я використовую ексфоліатори Maria Galland Paris https://mariagalland.ua/product-category/exfoliator/ і вони просто чудові! Їхня формула дозволяє делікатно, але ефективно видаляти ороговілі клітини, зробивши мою шкіру набагато гладшою і свіжішою. Щодня, вранці і ввечері, цей етап догляду став для мене ритуалом, який не тільки очищує, але й підготовлює шкіру до наступних кроків у догляді. Я відчуваю, що моє обличчя дихає, пори звужені, а ефект матовості довготривалий. Кожен раз, коли додаю до свого догляду цей ексфоліатор, я знаю, що роблю правильний вибір для здоров'я і краси моєї шкіри.
Bear25
Bear25
ЖИТЕЛЬ ФОРУМА
ЖИТЕЛЬ ФОРУМА

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі