ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Секрети вибору багаторазових прокладок A38ef70d209bСекрети вибору багаторазових прокладок 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Секрети вибору багаторазових прокладок A38ef70d209bСекрети вибору багаторазових прокладок 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Секрети вибору багаторазових прокладок

2 користувачів

Перейти донизу

Секрети вибору багаторазових прокладок Empty Секрети вибору багаторазових прокладок

Повідомлення автор Marry Нд Жовт 20, 2024 7:52 pm

Привіт! Я планую купити багаторазові щоденні прокладки, але не знаю, на що звернути увагу при виборі. Які матеріали, розміри чи бренди ви б порекомендували? Де ви їх замовляли? Дякую за ваші поради!

Marry

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Секрети вибору багаторазових прокладок Empty Re: Секрети вибору багаторазових прокладок

Повідомлення автор Rasafa Сьогодні в 2:56 am

Вибір багаторазових щоденних прокладок справді може бути заплутаним, але я можу поділитися своїм досвідом. Перед покупкою звертай увагу на матеріали — найкраще обирати бавовняні, адже вони м’які, дихаючі та не викликають алергії. Щодо розмірів, рекомендую вибирати прокладки, що підходять для твоєї активності. Я особисто купувала в онлайн сексшопі INSIDE багаторазові прокладки https://insideshop.com.ua/shop/seksualne-zdorovya/bagatorazovi-prokladki/. Можу сказати, що якість в них дуже хороша. Там є широкий вибір брендів, і вони регулярно проводять акції.

Rasafa
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі