ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.саженцы фруктовых деревьев A38ef70d209bсаженцы фруктовых деревьев 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.саженцы фруктовых деревьев A38ef70d209bсаженцы фруктовых деревьев 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

саженцы фруктовых деревьев

5 користувачів

Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор gehaj Пн Лист 14, 2022 2:10 am

Где по интернету купить саженцы фруктовых деревьев? Поделитесь пожалуйста своими вариантами таких покупок.

gehaj
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty Re: саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор JeckShepard Пн Лист 14, 2022 2:30 am

Советую вам обратить внимание на очень хороший питомник саженцев Перечень продукции компании довольно широк и непрерывно увеличивается. Здесь возможно приобрести различные деревья и кустарники, фруктовые либо ягодные культуры, цветы и прочее. Я очень довольна данным магазином, и всем его рекомендую.

JeckShepard

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty Re: саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор айзберг Пт Лют 10, 2023 9:41 am

Хочу купити самостійно і якось привезти, но як?

айзберг

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty Re: саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор парижанка Пт Лют 10, 2023 9:41 am

Якщо потрібна доставка до дверей https://www.sat.ua/order/delivery/ то варто звернути увагу на транспортну компанію САТ. Це достойний конкурент навіть найвідомішим перевізникам, які працюють на сьогоднішній день практично в усіх куточках нашої країни. У САТ швидка доставка і відносно приємні ціни. Користуюсь вже давно, задоволена.
парижанка
парижанка
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty Re: саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор POLLINKA Вт Лип 11, 2023 12:36 pm

Мовчан Дмитро пише:Не только за самими деревьями нужно следить внимательно, но и за всей территорией вокруг

Я і сама це чудово розумію. Але природа інколи вносить сама не дуже добрі корективи. В мене багато шкідливих комах чомусь з'явилось. І по сусідських угіддях також. Зараз ведемо з ними активну боротьбу. Купила спеціальні прилипачі марки Мультичем https://hectare.ua/internet-magazin/dopomizhni-rechovini бо їх рекомендують використовувати. Дуже сподіваюсь, що це допоможе...
POLLINKA
POLLINKA
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

саженцы фруктовых деревьев Empty Re: саженцы фруктовых деревьев

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі