ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Агротовари A38ef70d209bАгротовари 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Агротовари A38ef70d209bАгротовари 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Агротовари

3 користувачів

Перейти донизу

Агротовари Empty Агротовари

Повідомлення автор My Сб Квіт 01, 2023 2:17 pm

Якісні посівні матеріали, засоби захисту рослин, мінеральні добрива купую тільки тут сульфат кальцію купити
Дуже хороша якість, великий вибір і нормальні ціни! Я усім задоволена, рекомендую!

My
ЖИТЕЛЬ ФОРУМА
ЖИТЕЛЬ ФОРУМА

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Агротовари Empty Re: Агротовари

Повідомлення автор Лика Чт Квіт 06, 2023 3:38 pm

Все самые актуальные агроновости страны я читаю на сайте портала DELO.ua https://delo.ua/ru/business/agro/ , там я сразу узнаю, что происходит в стране и мире. Хороший ресурс, для живущих в Украине - рекомендую. Сейчас конечно все новости крутятся вокруг ситуации с войной, но конечно же и другие события важны.

Лика
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Агротовари Empty Re: Агротовари

Повідомлення автор NefedovaDiana Пт Травень 05, 2023 2:22 am

Для утримання тварин, фермерства, можу порадити компанію Укрферма. В них можна товари для тваринництва придбати https://ukrferma.com.ua/ облаштування фермерського господарства - там різні годівниці, поїлки, навіть паркан для утримання худоби. Робимо їх замовлення для свого, хоч і невеликого господарства, все влаштовує, як у плані якості, так і по цінах.

NefedovaDiana

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Агротовари Empty Re: Агротовари

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі