ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Детский праздник A38ef70d209bДетский праздник 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Детский праздник A38ef70d209bДетский праздник 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Детский праздник

3 користувачів

Перейти донизу

Детский праздник Empty Детский праздник

Повідомлення автор Снежана Вт Вер 26, 2023 6:23 pm

Если Вам предстоит день рождение ребенка, то хочу Вам дать хороший совет, где справить день рождения ребенка - это ресторан "Принада" https://prynada.com.ua/banquets/detskie-prazdniki/ . Мы сами там отмечали дочери 5 годиков и всем гостям, и маленькой имениннице очень все понравилось. И блюда все были очень вкусные с идеальной сервировкой на столе. Кроме этого веселые аниматоры все время поднимали нам настроение. Рекомендую.

Снежана

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Детский праздник Empty Re: Детский праздник

Повідомлення автор Снежана Сб Лист 25, 2023 11:55 pm

Добрий вечір! І я хочу порадити Вам для проведення дня народження кафе Fiji Lounge https://fiji-loungebar.com.ua/ua/banquets/den-rozhdeniya-fiji-lounge-bar/ , де Ваше свято точно пройде шикарно. Ми святкували там нещодавно мій ювілей і можу сказати, що персонал ресторану зробив все, щоб свято вдалося: неймовірно смачна кухня, прекрасно оформлений зал, жива музика. Я залишилася в захваті!!!

Снежана

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Детский праздник Empty Re: Детский праздник

Повідомлення автор Lera Пн Квіт 29, 2024 3:31 pm

Я шукаю надійний та цікавий дитячий центр в Києві для мого сина Олександра. Він дуже активний та любить різноманітні ігри, особливо інтерактивні квести та лабіринти. Хочу, щоб місце було безпечним, з різними зонами для відпочинку та навчання, де можна було б також відсвяткувати день народження. Можливо, хтось може порекомендувати дитячий центр, де є квест-лабіринти або щось подібне?

Lera

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Детский праздник Empty Re: Детский праздник

Повідомлення автор фаина Пн Квіт 29, 2024 3:33 pm

Бачу, ви шукаєте щось особливе для вашого малюка. Хочу порекомендувати вам відвідати "Neo Play" у Neopolis. Цей центр - справжній рай для активних дітей. Особливо мені сподобався лабіринт у Києві https://neopolis.respublikapark.com.ua/attractions/neo-play-neo-plej , що знаходиться там. Такі квест-лабіринти спроектовані так, що дитина розвиває логічне мислення та навички вирішення проблем під час гри. Також, у цьому центрі є чудові зони для відпочинку, де діти можуть розслабитися після активних ігор. І ще, якщо плануєте відзначити день народження, вони пропонують чудовий сервіс організації свят з урахуванням усіх ваших побажань.

фаина

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Детский праздник Empty Re: Детский праздник

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі