ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Придбати ділянку A38ef70d209bПридбати ділянку 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Придбати ділянку A38ef70d209bПридбати ділянку 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Придбати ділянку

2 користувачів

Перейти донизу

Придбати ділянку Empty Придбати ділянку

Повідомлення автор kuran Пт Квіт 05, 2024 2:16 pm

Живу в новому місті та мрію про власну ділянку землі для будівництва будинку. Підкажіть, де у цьому районі можна придбати земельну ділянку? Чи є якісь особливості чи нюанси при покупці землі тут?

kuran

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Придбати ділянку Empty Re: Придбати ділянку

Повідомлення автор Luter90 Пт Квіт 05, 2024 2:40 pm

На тлі активного розвитку ринку нерухомості я тривалий час наважувався на купівлю ділянки землі. Але мені завжди здавалося, що це надто складно та дорого. Однак, звернувшись в агентство нерухомості, я був приємно здивований. Вони запропонували купити  ділянку  в  Нижньому солотвині вона підходила мені найбільше. Угода пройшла гладко, і тепер я маю свою власну ділянку, на якій я мрію побудувати будинок. Добре, що це питання вирішилось швидко, адже я маю величезні плани та бажання.
Luter90
Luter90
УЧАСТНИК ФОРУМА
УЧАСТНИК ФОРУМА

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі