ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Инвестиции A38ef70d209bИнвестиции 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Инвестиции A38ef70d209bИнвестиции 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Инвестиции

4 користувачів

 :: ІНШЕ :: ІНШЕ

Перейти донизу

Инвестиции Empty Инвестиции

Повідомлення автор Юлия Сб Квіт 30, 2022 9:06 pm

Какие инвестиции сейчас могут принести максимальный доход?

Юлия

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Инвестиции Empty Re: Инвестиции

Повідомлення автор mullepv Ср Травень 04, 2022 3:09 am

Всем салют! Как по мне то посмотреть полный обзор криптовалютной биржи Mexc можно на сайте https://cryptonisation.com/kriptobirzha-mexc-obzor-registratsiya-torgovlya-i-otzyvy/ проекта Cryptonisation, здесь ведущие эксперты расскажут более подробно о правильной регистрации, безопасности аккаунта, как купить и продать криптовалюту, покажут все преимущества и недостатки данной платформы, а так же покажут отзывы от реальных пользователей. Рекомендую заглянуть)

mullepv

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Инвестиции Empty Re: Инвестиции

Повідомлення автор айзберг Ср Вер 21, 2022 5:48 am

Планую більш ретельно приділити увагу саме на навчання, точно знаю, що все вийде

айзберг

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Инвестиции Empty Re: Инвестиции

Повідомлення автор парижанка Нд Вер 25, 2022 1:42 pm

Ну от і я поки лише планую. От гляну на прогнози на криптовалюту https://cryptopuls.online/category/analitica/ і поки реально не можу зрозуміти чи варто далі щось і робити. Чітке падіння, за рік точно в два рази, так звичайно, що спочатку був крутий ріст, а от зараз так... ну не знаю реально чи можна спробувати чи ні.
парижанка
парижанка
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Инвестиции Empty Re: Инвестиции

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 :: ІНШЕ :: ІНШЕ

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі