ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Вибір сходів A38ef70d209bВибір сходів 8f6f3c29d6d6

Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

ПРИВІТ ВИ ЗАЙШЛИ НА ФОРУМ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ.БУДЬЛУСКА РЕЄСТРУЙТЕСЬ.Вибір сходів A38ef70d209bВибір сходів 8f6f3c29d6d6
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Вибір сходів

2 користувачів

Перейти донизу

Вибір сходів Empty Вибір сходів

Повідомлення автор Edvard Нд Травень 14, 2023 2:36 am

З якими перилами обирати сходи? Які є різні види перил і як вони впливають на безпеку? Чи є якісь рекомендації щодо вибору перил для конкретних типів сходів? Дуже хочу поставити нові перила на свої сходи, але не знаю, з чого почати.

Edvard
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Вибір сходів Empty Re: Вибір сходів

Повідомлення автор парижанка Вт Травень 16, 2023 2:42 am

Обирати перила для сходів потрібно з урахуванням безпеки та стилю приміщення. Я рекомендую звернутися на сайт компанії "Територія Сходів" і переглянути їх широкий асортимент. Зокрема, я б рекомендувала звернути увагу на універсальні перила https://terracxodiv.com.ua/ua/product/perila-universalnye/ , які є дуже популярними і витримують велику навантаження. Також, якщо у вас дитина або людина з обмеженими можливостями, оберіть перила з горизонтальними планками, які забезпечують максимальну безпеку.
парижанка
парижанка
ПЕРЕХОЖЫЙ
ПЕРЕХОЖЫЙ

РЕПУТАЦІЯ : 5

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі